Movies
Ratings
306
Shades of the HeartRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0