Titles you rated
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Mortal KombatRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AtlasRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
HavocRated ★ 1.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0
65Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5- Blue in YouRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0