Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
DevilsRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 4.0
- DreamRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0
A Beautiful LifeRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 3.0