Titles you rated
Black KnightRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
BargainRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 4.0- The First GlanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5