Movies
Ratings
341
Zootopia 2Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Pretty CrazyRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 2.5
Am I Ok?Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Drive-Away DollsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5