Series
Ratings
137
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
BootsRated ★ 4.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Goodbye EarthRated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
The Girls at the BackRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.0