Movies
Ratings
277
Steel RainRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
MacbethRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Land and FreedomRated ★ 2.5
MalenaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Ethel & ErnestRated ★ 2.5
A Royal AffairRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5- ChocolatRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0