Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0