Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0