Movies
Ratings
82
ContactRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0