Titles you rated
BearsRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0