Series
Ratings
13
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5