Series
Ratings
96
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 3.5
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 3.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 3.5