Series
Ratings
61
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 1.5
Youn's KitchenRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 1.0