Movies
Ratings
118
About a BoyRated ★ 4.0
Guess WhoRated ★ 4.0
It's ComplicatedRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 4.0
The Boat That RockedRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0