Movies
Ratings
211
Kick-AssRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5