Series
Ratings
114- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 2.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0