Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 4.0
My Second AoharuRated ★ 2.5- Naniwa Danshi’s Journey 1100 Days Till DebutRated ★ 5.0
Beni Sasu LifeRated ★ 5.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 5.0
Toshishita KareshiRated ★ 4.0- Seito ga Jinsei wo Yarinaoseru GakkoRated ★ 4.5
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 5.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 5.0
Men's KouRated ★ 5.0
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0