Series
Ratings
150
Killing EveRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 1.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 1.5
OutlanderRated ★ 2.5