Movies
Ratings
119
I, RobotRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 1.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0