Series
Ratings
13
Some Day or One DayRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0