Series
Ratings
72
The Flash Season 6Rated ★ 3.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
- Phantom SingerRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5