Movies
Ratings
183
Se7enRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.5- Yangnimdong girlRated ★ 3.0
- The lumpRated ★ 2.0
BeatRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5