Series
Ratings
13
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
MemoryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- TransparentRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0