Titles you rated
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Dear HongrangRated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Trial by MediaRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0