Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Pee Mak PhrakanongRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
FluRated ★ 1.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5