Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
JiseulRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0