Series
Ratings
128
Hot SpotRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.5