Movies
Ratings
103
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 3.0
The Horse WhispererRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Benny & JoonRated ★ 4.0