Movies
Ratings
61
DolittleRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0