Series
Ratings
12
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 2.0