Series
Ratings
46
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.5- 유산쟁족Rated ★ 2.0
- Mameshiba IchirōRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 3.0
- ShamelessRated ★ 3.0
- ShamelessRated ★ 3.0
- ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5- FargoRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0