Movies
Ratings
350
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Mysterious SkinRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5- TamatamaRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 2.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 2.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Another EarthRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Some Like It HotRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0