Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5