Movies
Ratings
652
Poor ThingsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 1.0
SuperbadRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
CicadaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Young Adult MattersRated ★ 1.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5