Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 1.0
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5- Loving Vincent: The Impossible DreamRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Lorena Light footed WomanRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5