Series
Ratings
28
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Missing NineRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0