Series
Ratings
20
The UntamedRated ★ 5.0
Lovely WriterRated ★ 4.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 4.0
Be Loved in House: I DoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0