Titles you rated
BelieverRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5