Series
Ratings
128
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Komugi no Manpuku KiRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0