Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5