Movies
Ratings
556
The IrishmanRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0