Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Lions for LambsRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0