Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5