Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 0.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 1.5
The Last ExorcismRated ★ 2.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Before I WakeRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 2.0
The OrphanageRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 2.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 0.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5