Movies
Ratings
25
PandoraRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0