Series
Ratings
388
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- おせんRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5- 아따맘마 Part 2Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 1.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
News AnchorRated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0