Movies
Ratings
157
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
SafeRated ★ 3.5
Riki-Oh: The Story of RickyRated ★ 2.5
SaltRated ★ 4.5
All Ladies Do ItRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
HindsightRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0