Series
Ratings
64
SupernaturalRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0