Titles you rated
- JeongnyeonRated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.0
ERASEDRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 0.5
Rain or ShineRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0